Ples 28. střediska Brána Brno

Vážení a milí,
Srdečně vás zveme na Ples 28. střediska Brána Brno. Akce se uskuteční v termínu 24.1. 2020 od 19:00 v Dělnickém domě v Brně - Líšni. Budeme opravdu moc rádi, pokud se potkáme s rodiči, aktivními i bývalými členy a dalšími skautskými i neskautskými hosty.

Cena vstupenek

• Základní vstupenka: 200 Kč (vstupenka zahrnuje místenku u stolu)
  • Sponzorská vstupenka: 400 a více (zahrnuje taktéž místenku u stolu a drobné občerstvení)

Rezervovat lístky

Večer

Ke vstupence si můžete zakoupit Butter chicken z indické restaurace Padagali za 70 Kč.

Proč koupit sponzorskou vstupenku:

Celá akce je koncipována tak, že ji chceme udělat dostupnou pro každého a je tedy nezisková. Na druhou stranu se netajíme, že bychom byli rádi, kdyby střediskový galavečer nějaké peníze pro středisko přinesl. Tyto peníze bychom pak následně využili na podporu vzdělávání našich vedoucích (ti si zatím veškeré svoje kurzy platí z větší části z vlastní kapsy). Nicméně na středisku věříme, že je dobré účast na těchto akcích finančně co nejvíce podpořit. Pokud vás tato problematika více zajímá nebojte se nám ozvat.

• Email: brana@skaut.cz
* Butter chicken je pečené kuřecí maso v jemné omáčce s lahodnou chutí z indické restaurace Padagali

Rezervace

Výběr místa
Volná místa: 0

Stůl 1
Stůl 2
Stůl 3
Stůl 4
Stůl 5
Stůl 6
Stůl 7
Stůl 8
Stůl 9
Stůl 10
Stůl 11
Stůl 12
Stůl 13
Stůl 14
Stůl 15
Stůl 16
Lístky
Vyberte některé z míst výše

Na tento email vám budou zaslány platební údaje.

Cena: